Kvietimai, dekoras

Galerijoje rasite jau paruoštus kvietimų modelius. Primenu, kad pagal Jūsų pageidavimą galiu keisti elementų spalvas, kvietimų dydžius, jei pasirodys per mažas arba per didelis kvietimas (reikėtų tartis iš anksto), dekoravimo detales, o taip pat, jeigu nerandate Jums patinkančio modelio – galiu pasiūlyti naują.

Gaminu kvietimus Vilniuje, tačiau užsakymus galiu siųsti po visą Lietuvą (pasaulį:).

 

Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad minimali užsakymo suma yra 30 €.

 

Pristatymas:

Siunčiu dviem būdais – 1) Paštu; 2) Per autobusų stoties siuntų skyrių.

1) Šiuo atveju siuntimas užtrunka apie 2-4 dienas, kaina – nuo 2 €  (stambesnių užsakymų siuntimo kaina būtų didesnė, derinama iš anksto).

2) Šiuo atveju klientas gauna siunta tą pačią dieną arba kitą dieną iš ryto. Kaina – 3-5 € (priklausomai nuo siuntos svorio).

Atskirais atvejais užsakymus siunčiu nemokamai, apie tai pranešu užsakius kvietimus.

Rankų darbo gaminių ypatumai:
Visi gaminiai yra rankų darbo ir gaminami pagal užsakymą, todėl negali būti 100% identiški ir tokie pat kaip pavyzdžiai puslapyje, jie visi unikalūs. Kartais dėl teikėjų nepastovumo tenka ieškoti alternatyvių priemonių (dekoratyvinio popieriaus, spalvoto popieriaus, juostų), tačiau apie tokius atvejus užsakovas įspėjamas iš anskto ir siūlomi kvietimai (arba kiti gaminiai), kurie taip pat atitiktų jūsų lūkeščius.

Spalvinė gama:

Užsakant internetu, prašau turėti omenyje, kad reali produktų spalva gali skirtis nuo spalvų, pateiktų puslapyje. Stengiuosi pateikti nuotraukas, geriausiai atspindinčias realias spalvas, tačiau kiekvienas monitorius atvaizduoja atspalvius savaip.

Darbų žymėjimas:
Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad visi popieriniai gaminiai (išskyrus stalo korteles) yra žymimi “Dekoruoju.lt” logotipu (kvietimo nugarinėje dalyje).

Spaudos paslaugos:

Visų gaminių kaina nurodyta su jau įskaičiuotomis maketavimo ir spaudos paslaugomis. Papildomai tai nekainuoja. Personalizacija (svečių vardų įrašymas į vidų) taip pat papildomai nekainuoja.

Raginu visus pasirūpinti kvietimais iš anksto – taip bus ramiau ir patogiau visiems, bet prireikus, žinoma, užsakymą galiu įvykdyti ir per 2-3 dienas (mažesnį kiekį).

Iškilus klausimams prašau skambinti tel. +370 676 25109 arba rašyti laiškus, su malonumu Jums padėsiu.